středa 28. září 2022 Václav

Policie hledá všechny svědky tragické nehody, při níž se větroň zřítil přímo na projíždějící automobil

Kriminalisté hledají všechny svědky tragické dopravní nehody, při níž se zřítilo bezmotorové letadlo na silnici a doslova se zapíchlo do zadní části projíždějícího automobilu. Pilot větroně při havárii zahynul. Nehoda se stala v úterý 2. srpna přibližně v 16:30 hodin na silnici II/232 mezi obcemi Rokycany a Osek.

Tragická nehoda se odehrála dnes odpoledne poblíž rokycanského letiště na silnici č. 232 mezi Osekem a Rokycany. Zřítil se tam větroň, který zároveň narazil zezadu do projíždějícího osobního vozu. Policie potvrdila, že má událost jednu oběť na...

„Z dosud přesně nezjištěných příčin tam došlo ke zřícení bezmotorového letadla s pilotem, které několik set metrů za obcí Rokycany směrem na Osek dopadlo na vozovku a narazilo do osobního automobilu. V souvislosti s tím kriminalisté žádají přímé svědky letecké nehody, kteří pomáhali na místě bezprostředně po jejím vzniku a nebyli ještě k věci vyslechnuti, aby se osobně dostavili na oddělení obecné kriminality v Rokycanech, popřípadě zavolali na linku 158,“ informoval mluvčí policie Ondřej Hodan. Dále jsou pro policisty důležité jakékoliv kamerové záznamy zachycující letadlo i v době před nehodou.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto HZSPK, Policie ČR

Štítky letecká nehoda, pád letadla, pád větroně, Rokycany, tragická nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.