Agresivní i opilý cizinec vnikl do obchodu čerpací stanice, napadal tam zaměstnance a rozhazoval zboží

Autoři | Foto Městská policie Plzeň

Hodně nebezpečnou a agresivní návštěvu měla ve své provozovně obsluha plzeňské čerpací stanice v Přemyslově ulici hned vedle autobusového nádraží. Do objektu vnikl viditelně opilý cizinec, který začal napadat zaměstnance a rozhazovat věci.

„Na linku 156 volala obsluha benziny kvůli problému s mužem, který v opilosti nezvládá své chování a narušuje veřejný pořádek, a to tím, že ji slovně napadá a pohazuje po ní věci,“ informovala mluvčí městské policie Jana Pužmanová.

Na čerpací stanici okamžitě po nahlášení agresivního zákazníka přijela hlídka. „Problémový muž si v přítomnosti strážníků lehal na zem, agresivně gestikuloval a rozhazoval věci po provozovně. Strážníci jej zklidnili a vyzvali muže k vykonání dechové zkoušky na přítomnost alkoholu. čtyřiačtyřicetiletý cizinec při ní nadýchal 1,61 promile. Noc muž strávil v protialkoholní záchytné stanici. Po vystřízlivění s ním strážníci dořešili přestupkové jednání udělením pokuty,“ uvedla mluvčí Pužmanová.

Policie nezveřejňuje státní příslušnost osob, kterými se zabývá. Podle informací serveru krimi-plzen.cz se v tomto případě jednalo o Ukrajince.

Hodnocení článku je 92 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky agresivní cizinec, napadal personál, napadal zaměstnance čerpací stanice, čerpací stanice, opilý Ukrajinec, Benzina

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.