sobota 2. července 2022 Patricie

Muž s elektrokolem bizarním způsobem transportoval pětimetrovou kládu ukradenou v městském parku

Tak tohle tady opravdu nebylo! Naprosto kuriózní případ řešili strážníci plzeňské městské policie, kteří v ulici Edvarda Beneše zastavili cyklistu, který na svém elektrokole bizarním způsobem za pomoci podpůrných koleček transportoval asi pětimetrovou kládu. Smrkové dřevo navíc ukradl v městském parku!

Hlídka městské policie nevařila svým očím, když spatřila jak v úterý dopoledne jede po chodníku v městské části Bory cyklista s naprosto neuvěřitelným transportem. Důmyslným způsobem měl cyklista na nosiči nad zadním kolem elektrokola přivázaný jeden konec klády o průměru asi 20 centimetrů. Druhý konec stromu podpíral speciálně připravený podvozek se dvěma kolečky. Na konci tohoto „nadměrného“ nákladu ovšem chyběl tradiční červený praporek.

„Strážníci muže zastavili a při dalším důkladném prověřování zjistili, že jde o pokácené dřevo, které leželo v Borském parku. Muž uvedl, že dřevo odcizil za účelem využití k výrobě postele,“ uvedla k naprosto výjimečnému případu mluvčí městské policie Jana Pužmanová. Strážníci cyklistu na místě potrestali pokutou. Navíc musí městu zaplatit cenu dřeva odcizeného v městském parku. Ještě před samotným transportem musel muž na místě zbavit kmen větví.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Městská policie Plzeň

Štítky kradený strom, převážel kládu, cyklista ukradl strom, cyklista převážel strom, městská policie, elektrokolo táhlo kládu

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.