sobota 25. září 2021 Zlata

Policisté odvolali pátrání po dvou dívkách, které odešly v neděli ráno z dětského tábora

, aktualizováno 22. července 2021, 21:00

Policisté na Klatovsku dnes odvolali pátrání po dvou pohřešovaných dívkách ve věku 13 a 14 let. Tábornice už nejsou v databázi pohřešovaných osob. Policie jejich nalezení potvrdila. Obě dívky odešly z letního dětského tábora, který je v jedné obci poblíž Nýrska. Vypátrat se je podařilo dnes na autobusovém nádraží v Rokycanech. Obě jsou v pořádku, informovala mluvčí policie Ivana Jelínková.

Původní zpráva: Z tábora odešla podle informací z policejního pátrání po pohřešovaných osobách nejen Kateřina P., ale i mladší Nikola M. Dívky se z areálu tábora vzdálily v neděli 18. července ráno. Lze předpokládat, že dívky odešly spolu. Pohybují se na neznámém místě a dosud o sobě nepodaly žádné zprávy.

Jedna pohřešovaná má bydliště na Chebsku, zatímco druhá je z Rokycan. „Policie žádá občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, pohybu či výskytu pohřešovaných dívek, aby neprodleně podali zprávu Policii ČR na telefon číslo 158 nebo osobně na policejní služebnu,“ uvedla mluvčí policie Dana Ladmanová.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pátrání, pohřešovaná dívka, policie vyhlásila pátrání, letní dětský tábor, Klatovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.