pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Tramvaj srazila v Plzni pracovníka dopravních podniků

Osmadvacetiletého muže srazila dnes dopoledne v Plzni na Karlovarské třídě pod křižovatkou Rondel tramvaj linky číslo jedna. Muž utrpěl středně těžká poranění a záchranáři ho odvezli při vědomí do traumacentra fakultní nemocnice, řekla dnes Andrea Divišová ze záchranné služby.

Mluvčí Plzeňských městských dopravních podniků René Vávro potvrdil, že zraněný muž je zaměstnancem dopravních podniků. "V současné době se v tom místě na tramvajových pásech provádějí opravy," řekl. Nehoda zde na půl hodiny zastavila provoz tramvají v obou směrech.

Podle policejní mluvčí Veroniky Hokrové pracovníci dopravních podniků při práci odstavili pod Rondelem svoje služební auto na mírně vyvýšeném tramvajovém pásu mezi tramvajovými kolejemi. Projíždějící tramvaj pak muže zřejmě zachytila. Jak přesně se nehoda stala, policisté zjišťují. Dechová zkouška na alkohol byla u šestatřicetiletého řidiče tramvaje negativní, dechovou zkoušku u zraněného muže policie nemohla kvůli jeho zranění provést a zažádala v nemocnici o test na alkohol z krve.

Autoři | Foto ZZS LK

Štítky ČR, nehoda, MHD, zranění, Plzeň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.