úterý 20. dubna 2021 Marcela

Z Psychiatrické nemocnice Dobřany uprchl pacient, není nebezpečný ani ozbrojený

, aktualizováno 4. března 2021, 14:00

Policisté dnes odpoledne odvolali pátrání po muži, který večera odpoledne uprchl z vycházky po areálu Psychiatrické nemocnice Dobřany, kde je na léčení. Muž se dnes asi třicet minut po poledni vrátil do zdravotnického zařízení v Dobřanech, informovala bez dalších podrobností policie.

Původní zpráva: Policisté pátrají po muži, který uprchl z vycházky z Psychiatrické nemocnici Dobřany, kde se léčil. Podle informací policie není osmatřicetiletý muž z Domažlic nebezpečný, ani ozbrojený a netrpí ani žádnou nakažlivou nemocí.

„Hledaný muž je pacientem zdravotnického zařízení v Dobřanech. Dne 3. března 2021 krátce před 14 hodinou utekl ze společné vycházky po areálu nemocnice. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Usnesením Okresního osudu Plzeň - město má nařízené ochranné ústavní léčení,“ informovala mluvčí policie Ivana Jelínková.

Pohřešovaný je 184-186 cm vysoký, má obézní postavu, hnědé oči, krátké ryšavé vlasy, oválný obličej a je oholen. Na sobě měl v době odchodu modrou teplákovou soupravu a roušku.

„Žádáme všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenovaného, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158. Policisté případným svědkům předem za jejich pomoc děkují,“ dodala mluvčí policie.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pacient, Psychiatrická nemocnice Dobřany, útěk, vycházka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.