středa 28. října 2020 Státní svátek

Onanistu v plzeňské Kilometrovce prozradil ztopořený penis pod tepláky

Pořádné pozdvižení způsobil v plzeňské Kilometrovce onanující muž, který se tam obnažoval před jednou ženou. Přivolaní strážníci městské policie na místě dopadli muže, kterého prozradil pod tepláky viditelně ztopořený penis. A nebylo to prý poprvé, co se tam takto na veřejnosti ukájel.

Strážníci dnes po poledni vyjížděli do známé aleje na základě telefonického upozornění. „Na místě tam nalezli muže odpovídajícího popisu, který se před nimi i podivně choval. Snažil se před hlídkou ukrýt mezi stromy a viditelně měl ztopořený pohlavní orgán. Sedmatřicetiletý muž strážníkům předložil platné povolení k trvalému pobytu. Dále hlídce MP uvedl, že do těchto míst chodí pravidelně se nadýchat čerstvého vzduchu,“ popsala událost Andrea Vlčková, metodik prevence kriminality MP Plzeň.

Strážníci se muže tázali, zda používá nějaké stimulanty či trpí nějakým onemocněním, vzhledem k jeho ztopořenému pohlavnímu orgánu. To zadržený odmítl a dál už nechtěl ke svému jednání vypovídat. Oznamovatelka události hlídce potvrdila, že se jedná o muže, kterého viděla a rovněž strážníkům sdělila, že jej v aleji rozhodně nevidí poprvé. Strážníci dopadeného onanistu předali policistům, kteří se teď budou zabývat tím, zda došlo k trestnému činu.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto MP Plzeň

Štítky onanující muž, kilometrovka, městská policie, zadržený onanista

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.