sobota 26. září 2020 Andrea

Policisté zachránili před jistou smrtí muže, který spadl do studny s ledovou vodou

Obrovské štěstí v neštěstí měl třiašedesátiletý muž, který spadl do studny v zahrádkářské kolonii v Plzni. Jeho zoufalé volání o pomoc naštěstí slyšela svědkyně, která přivolala policii. Hlídka vyčerpaného a podchlazeného muže okamžitě ze studny vytáhla.

Když policisté přijeli do zahrádkářské kolonie, začali lokalitu prohledávat. „Po chvíli uslyšeli mužský hlas, který vycházel z jedné ze zahrad. Muž křičel, že spadl do studny. Policisté překonali téměř dva metry vysoký plot a spěchali mu na pomoc. Muž se nacházel ve skružované studni o průměru 120 cm. Byl po pás ve vodě a přidržoval se pouze hadice od čerpadla,“ popsala událost mluvčí policie Michaela Raindlová.

Zachráněný byl silně podchlazen. Policisté ho ihned vytáhli a přivolali záchranáře. Starší muž následně uvedl, že popíjel alkoholické nápoje. Když přišel k chatce, trochu se na zahradě ve tmě zamotal a spadl do studny, která je hluboká čtyři metry. Dále sdělil, že byl ve studni asi dvacet minut. Naštěstí se mu nic vážného nestalo. Pokud by ovšem žena nezaslechla jeho volání o pomoc, do rána by zřejmě ve studni v ledové vodě nepřežil.    

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky záchrana života, muž spadl do studny, policisté zachránili muže ze studny

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.