Dnes, 11:15
Netrvalo to ani jeden celý den a kriminalisté z Plzně už znají totožnost muže ze záběru bezpečnostní kamery. Pátrali po něm v souvislosti s vyšetřováním případu vloupání do rodinného domu, kde pachatel odcizil z trezoru částku přesahující 100 000 korun. Policie se prostřednictvím médií obrátila na veřejnost s žádostí o pomoc při identifikaci muže z fotografií.
„Osoba z fotografie už byla ztotožněna. Děkujeme všem za spolupráci. Ve věci nadále probíhá prověřování,“ uvedla ve čtvrtek dopoledne mluvčí policie Michaela Raindlová. Pátrání po muži zveřejnila policie ve středu odpoledne. Kriminalisté vyšetřují vloupání do rodinného domu v městské části Křimice. V rámci prověřování případu se policii podařilo zajistit fotografie z kamerového záznamu, na nichž je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení.
„Podle dosud zjištěných skutečností neznámý pachatel vstoupil bez použití násilí na pozemek obydleného domu. Následně páčením překonal uzamčené vstupní dveře, čímž na nich způsobil škodu ve výši sedmi tisíc korun. Poté vnikl do domu, kde nalezl klíč od trezoru. Tím si odemkl uzamčený trezor, ze kterého odcizil finanční hotovost přesahující sto tisíc korun,“ popsala případ mluvčí policie Michaela Raindlová.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?
Totožnost hledaného muže policisté zjistili za necelý den....tak proč píšete,podle dosud zjištěných skutečností neznámý pachatel vstoupil bez použití násilí na pozemek obydleného domu.Tak z toho jsem jelen,víme kdo je,ale je to stále neznámý pachatel...Inu Drbna ta dokáže člověka překFapit...