Dnes, 10:05
Velmi bizarní a záhadný případ s mnoha otazníky řeší kriminalisté z Plzeňska. V penzionu v obci Úherce byl ve čtvrtek odpoledne nalezen těžce zraněný asi čtyřicetiletý muž s několika bodnými ranami v oblasti břicha. Do nemocnice ho transportoval vrtulník letecké záchranné služby. Není jasné, zda se muž stal obětí útoku jiné osoby, nebo zda si zranění způsobil sám.
„Od včerejších odpoledních hodin se zabýváme případem zraněného muže v jedné obci na severním Plzeňsku, který byl ještě téhož dne letecky transportován do nemocnice. Případ si převzali krajští kriminalisté, jelikož je možné, že by se mohlo jednat o násilný trestný čin. Stejně tak ale pracují kriminalisté s verzí, že si dotyčný mohl zranění způsobit sám,“ informovala o záhadném případu mluvčí policie Pavla Burešová.
Podle slov mluvčí v současné době probíhá ve věci řada procesních úkonů a k případu zatím není možné poskytnout žádné bližší informace, neboť by tak mohlo dojít ke zmaření zdárného průběhu trestního řízení.
Server Krimi-Plzeň uvedl, že pobodaného muže objevila náhodná svědkyně, která si všimla zakrváceného muže v okně penzionu. Volal o pomoc a tvrdil, že byl pobodán a že ho někdo chtěl zabít. V objektu penzionu byl navíc cítit i plyn.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?