Hádka v Plzni na skončila pobodáním muže. Případ šetří kriminálka

, aktualizováno 16. května 2020, 11:13

Autoři | Foto Pixabay.com

Včera před osmou hodinou večer přijali záchranáři oznámení o napadení muže na Rokycanské ulici. Jedna z verzí je, že šlo o hádku partnerů, která vyústila v napadení.

„Lékař na místě ošetřil četná bodná zranění v oblasti zad, zraněný muž cca 55 let byl transportován při vědomí se středně těžkým zraněními do FN na urgentní příjem,“ uvedla mluvčí krajské záchranky Mária Svobodová

,,V souvislosti s uvedeným pripadem máme zadržené dvě osoby. Kriminaliste v tuto chvíli provádí výslechy osob a další úkony k objasnění věci a určení pachatele," řekla k případu policejní mluvčí Dagmar Jiroušková

Co se v bytě přesně odehrálo ukáže až vyšetřování. Stejně i tak, jestli půjde o ublížení na zdraví nebo dokonce pokus o vraždu. Kriminalisté byli na místě události do pozdních nočních hodin. 

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky napadení, hádka, krimi, Plzeň, policie

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.