čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Při nehodě na Domažlicku zemřela mladá žena

Mladá žena zemřela dnes večer při dopravní nehodě osobního a nákladního auta u Staňkova na Domažlicku na hlavním tahu z Plzně do Domažlic a k hraničnímu přechodu Folmava. Další člověk utrpěl vážná zranění. Novinářům to řekly mluvčí policie Veronika Hokrová a mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Silnice byla v místě nehody uzavřena do doby, než policie ukončí vyšetřování.

Nehoda se stala v 19:15. "Asi dvacetiletá mladá žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla," uvedla Svobodová. Zdravotníci ošetřili muže zhruba stejného věku s těžkými zraněními, který byl pak převezen na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Poslední účastník nehody, řidič nákladního auta, byl ošetřen na místě a nemusel být transportován do nemocnice.

Příčiny a okolnosti nehody zjišťují domažličtí policisté, uvedla Hokrová. Dechová zkouška u třiapadesátiletého řidiče nákladního auta byla negativní. U řidiče osobního auta policie nemohla dechovou zkoušku vzhledem k jeho zdravotnímu stavu na místě provést. Nařídila proto odběr krve a moči k provedení testů v nemocnici.

Autoři | Foto ZZS

Štítky ČR, nehoda, úmrtí, Plzeňský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.