Čt 13. 8. 2026Alena
Hokej

Plzeň rozstřílela Pardubice 5:2, indiánům se vydařilo i druhé utkání po nucené pauze

Richard Beneš1 minuta čtení9. 11. 2020, 21:40
ilustrační foto
ilustrační foto · Foto: HC Škoda Plzeň

Indiánům se na výbornou vydařilo i druhé utkání po restartu extraligy. Dnes porazili na domácím ledě Dynamo Pardubice suverénním způsobem 5:2. Už v neděli rozstříleli indiáni nekompromisně Litvínov 4:1 a střelecké žně to byly i tentokrát. Jedná se o šestou výhru Plzně v řadě.

Už ve druhé minutě otevřel skóre Filip Suchý, když se trefil mezi betony pardubického gólmana. Asistenci si připsal Jaroslav Kracík. Až do konce třetin žádný další gól nepadl. Ovšem druhá třetina patřila domácím. Ve 24. minutě se kapitán Milan Gulaš vymotal zpoza branky až na osu hřiště a tvrdou ranou zavěsil k levé tyči. Tentokrát mu asistoval Jakub Pour.

Hosté odpověděli ve 27. minutě, kdy se trefil Robert Kousal ihned po buly. Napálil puk rovnou do horního rohu plzeňské branky. O minutu později šli hosté do tří a Plzeň trestala. Brankáře Kantora dokonale zmátl Pavel Musil po přihrávce Luboše Roba a zvyšoval tak na 3:1.

A plzeňská paráda pokračovala dál i při vlastním oslabení. Petr Straka dostal od Viktora Langa přihrávku z obranného pásma na útočnou modrou a krásnou dělovkou poslal puk do branky. Druhá třetina končila za stavu 4:1 pro Plzeň.

Hostům se podařilo snížit ve 49. minutě, kdy po přihrávce Matěje Blümela střílel k tyči Vladimír Svačina. Úplně v samotném závěru utkání se ještě jednou radovali hráči Plzně, kdy úplně v poklidu dovezl Petr Straka kotouč do opuštěné branky Rardubic a zvýšil tak na konečných 5:2. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook