St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Auto skončilo v kolejišti vedle přejezdu. Mladého řidiče přemohl mikrospánek

Richard Beneš1 minuta čtení15. 7. 2025, 11:14
Auto skončilo v kolejišti vedle přejezdu. Mladého řidiče přemohl mikrospánek
Auto skončilo v kolejišti vedle přejezdu. Mladého řidiče přemohl mikrospánek · Foto: Se svolením Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje

Uprostřed kolejiště uvízl osobní automobil značky Ford v Třemošné na Plzeňsku. Nebezpečná událost se stala v úterý ráno krátce před sedmou hodinou přímo u železničního přejezdu č. P1675. Na místo okamžitě vyjížděli hasiči.

„Jednalo se o vyjetí automobilu mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin. Provoz na železnici byl do vyproštění vozidla zastaven. Obnovit provoz se podařilo v 8:15,“ informoval mluvčí hasičů Michal Holeček.

„Řidič (2004) jel s vozidlem Ford obcí Třemošná, kde před železničním přejezdem vlivem mikrospánku vyjel mimo komunikaci a skončil v kolejišti mimo železniční přejezd. Provedená dechová zkouška vyloučila požití alkoholu před jízdou. Jelikož se dopravní nehoda obešla bez zranění, byla na místě s řidičem vyřešena příkazem na místě,“ dodala k nehodě mluvčí policie Eva Červenková.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Na povolené padesátce se tento motorkář řítil městem rychlostí 120 km/hZprávy

Motorkář dojezdil. Na povolené padesátce se řítil městem rychlostí 120 km/h

Na povolené padesátce se motorkář řítil rychlostí 120 km/h uprostřed Plzně po Karlovarské třídě. Ve večerních hodinách ujížděl od Lochotína směrem do centra. K jeho velké smůle tam stála hlídka městské policie s radarem ve služebním automobilu. Motorkáře teď čeká zákaz řízení a tučná pokuta.

Země živitelka láká na inovace, zvířata i soutěž o minibagrZprávy

Země živitelka láká na inovace, zvířata i soutěž o minibagr

Národní premiéry zemědělské techniky, rekordní počet zvířat na přehlídkách, mohutný peršeronský kůň, návštěvnická soutěž s hlavní cenou minibagrem, ochutnávky se šéfkuchařem Romanem Paulusem nebo rady od rybáře Jakuba Vágnera – to a mnohem víc nabízí mezinárodní agrosalon Země živitelka. Největší zemědělská událost roku začíná 20. srpna na českobudějovickém Výstavišti.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook