čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Primátor Plzně informuje občany ve speciálním on-line pořadu o situaci ve městě

Primátor Plzně i další členové vedení města aktuálně promlouvají k občanům o nejnovějších opatřeních platících na území metropole online na Facebooku města - Plzeň.eu či na YouTube kanálu - město Plzeň. Už druhý díl vysílání je plánovaný na neděli 15. března od 19:00 hodin.

„Cílem pořadu Plzeň aktuálně je občanům přiblížit konkrétní opatření, která jsou zaváděna na území města Plzně v souvislosti se šířením nákazy koronaviru a s vyhlášeným nouzovým stavem, který platí pro Českou republiku od čtvrtka 12. března od 14:00 hodin,“ uvedla mluvčí magistrátu Eva Barborková.  

V prvním díle odvysílaném v sobotu vystoupili primátor města Martin Baxa (ODS) společně s radním pro oblast bezpečnosti Martinem Zrzaveckým (ČSSD) a velitelem Městské policie Plzeň Markem Šilhanem. Tématem byla aktuálně zavedená vládní opatření, která se týkala především zákazu maloobchodního prodeje a prodeje služeb v provozovnách.

Druhý díl v neděli 15. března od 19:00 hodin se bude věnovat především opatřením v městské hromadné dopravě v Plzni. Vystoupí primátor města Martin Baxa společně s náměstkem pro oblast dopravy a životního prostředí Michalem Vozobule (TOP09).

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky vláda, koronavirus, omezení, Plzeň, primátor Martin Baxa, doprava, video

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.