Počasí dnes6 °C, zítra8 °C
Pondělí 26. února 2024  |  Svátek má Dorota
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nemusíte kupovat klasický adventní kalendář. Vyrobte si doma vlastní

PR článek

Adventní kalendář je tradiční prosincové rozptýlení pro děti i dospělé. Skrze jednotlivá okénka tak rodiny odpočítávají dny do Vánoc. Pryč jsou ale doby, kdy byly kalendáře plné jen čokolády. Popusťte uzdu své fantazii a nechte dětem od Mikuláše přinést originální, vámi vyrobený, adventní kalendář.

Adventní kalendáře už nějakou dobu plní regály všech obchodů. Vy jste ale stále nenašli ten pravý? Vyrobte si vlastní. Není to totiž tak složité, jak se může na první pohled zdát.

Budete k tomu potřebovat papírové sáčky, provázek, kolíčky, visačky a náplň do jednotlivých sáčků. Vše důležité můžete pořídit během jednoho nákupu v dm drogerii.

Všechny visačky si označte číslicemi od 1 do 24. Kromě číslic je můžete doplnit obrázky s vánoční tématikou, třpytkami nebo osobními vzkazy. Připravte si k ruce všechny produkty, které budete do kalendáře umisťovat.

Postupně každý sáček naplňte jedním překvapením. Myslete na to, aby byl každý den pestrý. Do kalendáře můžete nakoupit něco drobného na zub, kosmetiku nebo jiné malé dárky. Fantazii se meze nekladou. Sáčky uzavřete provázkem, ozdobnou stužkou nebo kolíčkem.

Označené sáčky můžete umístit společně do jednoho košíku, který ozdobíte jedlovými větvičkami a šiškami. Vytvoříte si tak i pěknou adventní dekoraci. Nebo mezi dva kusy nábytku natáhněte provázek a pomocí kolíčků k němu sáčky připevněte.

Nyní už se jenom můžete těšit na radost, kterou vámi vyrobený kalendář každý den udělá.

Ohodnoť článek

Štítky advent, adventní kalendář, dm drogerie, vánoce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Nemusíte kupovat klasický adventní kalendář. Vyrobte si doma vlastní  |  Společnost  |  Zprávy  |  Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.