Počasí dnes17 °C, zítra18 °C
Středa 22. března 2023  |  Svátek má Leona

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Festival KUK věnovaný nejmenším dětem se vrací do Plzně

PR článek

Multižánrový projekt KUK z dílny studia Damúza, který nabízí originální zábavu s vysokou uměleckou úrovní pro ty opravdu nejmenší diváky ve věku od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče, se od 6. do 12. března vrací do DEPO2015. Populární denně otevřenou obří hernu s velkým bludištěm, kuličkodráhou, hravými tabulemi, originálním haptickým kobercem, měkoučkou nafukovací prolézačkou a dalšími lákadly, která ocení všichni malí průzkumníci, doplní opravdu nabitý program zahrnující dětské workshopy, výtvarné dílničky nebo divadelní a hudební představení. Doprovodný vzdělávací program bude připraven také pro rodiče.

KUK je prvním českým multižánrovým projektem z dílny studia Damúza, který nabízí rodinám s malými dětmi smysluplný program s vysokou uměleckou úrovní, nekomerční alternativu kvalitní dětské zábavy. Festival navazuje na celosvětově oblíbený žánr "Theatre for Early Years" a jeho přínos tkví v tom, že rozvíjí dětskou představivost, seznamuje nejmladší diváky s hudbou i divadlem a buduje v nich vztah k umění přirozeným způsobem.

Inspirativní doprovodné aktivity festivalu budou letos věnované jak malým dětem, tak jejich doprovodu. Rodiče se v rámci nich mohou například zdokonalit v první pomoci, dozvědět se tipy, jak cestovat s dětmi, nebo třeba jak pracovat s emočním vývojem svých ratolestí. Zapojení rodičů do programu celkově podporuje hlavní myšlenku festivalu, který se snaží nejen podněcovat umělecké vnímání u nejmenších, ale klade důraz také na společné trávení volného času rodičů s dětmi, jejich propojení mezi sebou a zároveň se setkáváním s dalšími rodinami pokouší zamezit částečné sociální izolaci během rodičovské dovolené.

Pro všechny návštěvníky festivalu bude připraveno občerstvení v kavárně Ústředna DEPO speciálně upravené pro malé strávníky. Rodiče si pak samozřejmě budou moci vychutnat dobrou kávu, dát si oběd nebo jen něco malého na zub, odpočinout si a popovídat si s ostatními, zatímco si jejich děti budou hrát.

Na všechny programové aktivity i na hernu je omezená kapacita tak, aby návštěva byla pro rodiče s malými dětmi co nejkomfortnější. Vstupenky na jednotlivé aktivity i do obří herny jsou k zakoupení v předprodeji na GOOUT.cz Vstupné je potřeba zakoupit vždy pro dítě i jeho doprovod.

Více informací o akci spolu s popisem jednotlivých programových aktivit naleznete na depo2015.cz.

Ohodnoť článek

Štítky DEPO2015, akce pro děti, herna, KUK

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.