úterý 6. prosince 2022 Mikuláš

Opilého muže spícího na lavičce okradl zloděj. Sebral mu klíče a vzápětí vybílil i jeho byt, kde spali rodiče

Opilecký spánek na lavičce v plzeňské aleji Svobody se krutě vymstil mladému muži, kterého okradl zatím neznámý pachatel. Muži odcizil mimo jiné i klíče od bytu, jenž vzápětí také navštívil. Nezvanou návštěvu při zlodějské akci překvapili rodiče poškozeného, kteří tam spali!

Pachatel okradl spícího muže zmoženého alkoholem v ranních hodinách. „Mladý muž usnul na lavičce na tramvajové zastávce, čehož využil dosud neznámý pachatel, který ho okradl. Poškozenému z kapsy odcizil mobilní telefon, značkový zapalovač, peněženku s doklady a s finanční hotovostí, klíče od bytu a klobouk, který měl mladý muž na hlavě,“ uvedla mluvčí policie Michaela Raindlová.

Ukradené klíče od bytu zloděj následně neváhal použít k odemčení bytu, ze kterého si odnesl dva fotoaparáty a značková sluchátka. „V bytě v tu chvíli spali rodiče poškozeného muže, kteří zloděje vyrušili. Ten následně z místa utekl. Pachatel způsobil poškozenému škodu přesahují 40 tisíc korun. Pachatel se dopustil krádeže a porušování domovní svobody. Pokud bude dopaden, hrozí mu v případě prokázání viny až tři roky odnětí svobody,“ dodala policejní mluvčí.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Zuzana Duzbabová

Štítky okradený opilec, ukradl mu klíče od bytu, vykradený byt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.