čtvrtek 27. ledna 2022 Ingrid

Hasiči ráno zasahovali u dvou vážných nehod. V Plzni se srazil osobák s autobusem

, aktualizováno 17. září 2020, 11:35

Hned u dvou vážných nehod se zraněním zasahovali dnes brzy ráno hasiči nedaleko od Třemošné a v Plzni. Zatímco u Třemošné se střetly dva osobní automobily, tak v Plzni se jednalo o srážku osobáku s autobusem.

„Nedaleko od Třemošné se na křižovatce u Diany srazily dva osobní automobily. Jeden z nich skončil mimo komunikaci. Záchranáři převzali do své péče tři zraněné osoby,“ uvedl k nehodě, která se stala v půl šesté mluvčí hasičů Petr Poncar. Dvě ženy a jeden muž vyvázli naštěstí s lehčím zraněním. Záchranáři je transportovali do nemocnice v Plzni.

V Univerzitní ulici v Plzni se srazil v šest ráno osobní automobil s autobusem linky číslo 36. I tady zasahovali záchranáři a odvezli dvě zraněné osoby.  Oba muži utrpěli lehčí zranění a záchranáři je odvezli do fakultní nemocnice na Borech. Jednalo se o čelní střet. Zranění jsou z osobního automobilu. Příčiny nehody vyšetřuje policie. 

"Na křižovatce ulic Univerzitní a Teslova šestadvacetiletý řidič vozidla Skoda Fabia při průjezdu křižovatkou nepřizpůsobil v zatáčce rychlost. Vjel do protisměru, kde se čelně střetl s autobusem MHD linky číslo 36. Při nehodě došlo ke zranění ridice vozidla Skoda Fabia a jeho spolujezdce. Alkohol u řidičů nebyl zjištěn, škoda činí přibližně 140 tisíc korun. Místo nehody je už plně průjezdné," uvedla k nehodě mluvčí policie Michaela Raindlová

Ohodnoť článek

Autoři | Foto HZSPK

Štítky nehoda se zraněním, srážka osobáku s autobusem, střet dvou osobních automobilů

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.