čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Cizinec nedal přednost v jízdě, dva automobily se srazily v křižovatce

Dva osobní automobily se dnes dopoledne srazily na křižovatce mezi obcemi Bor a Skviřín na Tachovsku. Jedno auto se po nárazu převrátilo na bok. Při nehodě se zranili tři lidé.

„Z dosavadního vyšetřování vyplývá, že s vozidlem značky Dacia jel devětašedesátiletý cizinec po vedlejší silnici od Horšovského Týna. Při vjíždění na hlavní komunikaci nedal přednost v jízdě zleva jedoucímu vozidlu značky Škoda Roomster, které řídil čtyřiatřicetiletý muž,“ uvedla k nehodě mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Po nárazu zůstalo vozidlo Dacia převrácené na pravém boku. Při nehodě byli zranění oba řidiči a spolujezdkyně z vozidla Škoda Roomster. „Jednu osobu jsme museli z auta vyprostit bez použití hydraulického nářadí,“ řekl mluvčí hasičů Petr Poncar.

Osádku roomsteru převezla záchranná služba na ošetření do nemocnice, řidič dacie byl ošetřen na místě. Požití alkoholu u řidičů policisté vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Vzniklou škodu odhadli na 250 tisíc korun. Nehodou se i nadále zabývají.

„Z místa nehody jsme transportovali pozemní cestou do Stodské nemocnice ženu a muže s lehkými až středně těžkými poraněními,“ řekla Andrea Divišová z krajské záchranné služby.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto HZSPK

Štítky nehoda se zraněním, srážka dvou vozidel, Tachovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.