sobota 16. října 2021 Havel

Hádka několika mužů v centru Plzně přerostla v krvavý konflikt

Pořádně divoký večer zažili obyvatelé Martinské ulice v Plzni. Několik podnapilých mužů se tam nejprve slovně nepohodlo, pak se rozhodli spory vyřešit násilím, což vedlo k hospitalizaci v nemocnici jednoho z aktérů.

Krátce před půl osmou hodinou večer se na linku 158 ozval volající s tím, že se v Martinské ulici popralo několik lidí. „Jedna z dotčených osob utrpěla při fyzické potyčce bodnořezné poranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocničním zařízení. Policisté na místě zadrželi dvě osoby a následně umístili do policejní cely,“ popsala incident policejní mluvčí Veronika Hokrová.

Už po příjezdu na místo bylo policistům jasné, že zde sehrál významnou roli alkohol. „Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů těžké ublížení na zdraví a výtržnictví. V současné době provádíme výslechy všech zúčastněných osob a ve věci budou vyžádány znalecké posudky a odborná vyjádření. Veškeré okolnosti případu jsou předmětem dalšího prověřování,“ dodala Hokrová.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky krimi, hádka, napadení, Plzeň, alkohol

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.