pondělí 17. května 2021 Aneta

Po dvou vražedných útocích vedených nožem, zůstali dva těžce zranění cizinci

Hned dva různé případy pokusy o vraždu aktuálně vyšetřují kriminalisté v Plzeňském kraji. V obou případech pachatelé útočili nožem a jednalo se o Rumuny. Oba napadení vražedný útok přežili za cenu těžkého zranění a oba dva do nemocnice transportoval vrtulník letecké záchranné služby.

Nejprve se nepohodli dva cizinci v Domažlicích. „Fyzickému útoku předcházela slovní rozepře. Třiadvacetiletý muž utrpěl bodné zranění a po základním ošetření na místě byl při vědomí převezen letecky do FN Lochotín. Podezřelý muž byl na místě zadržen a z rukou policejního komisaře si už převzal obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. V nejbližší době bude podán podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ uvedla k prvnímu případu policejní mluvčí Eva Červenková.

Druhý případ se stal v neděli večer před sedmou hodinou večer v Sušici na parkovišti před obchodním domem Tesco. Opět se jednalo o konflikt mezi dvěma Rumuny, kdy jeden z nich rozepři vyřešil pomocí nože. „Devětadvacetiletý muž byl velmi vážně zraněn a v kritickém stavu letecky transportován k ošetření do zdravotnického zařízení. Jednatřicetiletý pachatel byl následně zadržen a umístěn do policejní cely,“ konstatovala mluvčí policie. I tento případ vyšetřují kriminalisté pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Lékaři teď bojují o život napadeného.  

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky útok nožem, pokus o vraždu, těžké zranění, Rumuni, Domažlicko, Sušicko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

mattogi gregio

získejte 2% spolehlivou půjčku, která vám umožní financovat podnikání, koupit dům, auto a zaplatit léčebné náklady, kontaktujte selsumat@gmail.com

středa, 21. dubna 2021, 12:03

mattogi gregio

Potřebujete 2% spolehlivou půjčku, která vám umožní financovat podnikání, koupit dům, auto a zaplatit účty za lékařskou péči - kontaktujte selsumat@gmail.com

středa, 21. dubna 2021, 12:01

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.