čtvrtek 9. července 2020 Drahoslava

Požár zachvátil bývalý hudební klub v centru města

Plameny šlehají z budovy bývalého hudebního klubu Subway v centru Plzně, vypadá to, že se vše vychází z prostor baru. Takové hlášení obdrželi hasiči, kteří na místo okamžitě vyslali tři hasící vozy. Protože hrozilo, že uvnitř budou lidé, museli požárníci vykopnout dveře. Záchranka na místo vyslala i vůz pro hromadné postižení osob.

K požáru budovy v Kamenické ulici v Plzni přijeli tři jednotky hasičů. Vzplála tu budova přímo v blízkosti Sportovní a podnikatelské školy. Na místě nebylo jasné, jestli uvnitř náhodou někdo není. I proto museli hasiči provést násilný vstup do budovy. 

„Na místě události byla jedna posádka Rychlé zdravotnické pomoci a vůz pro hromadní postižení osob. Zdravotnická záchranná služba na místě zasahovala z preventivních důvodů, nikdo naše ošetření ani transport do nemocnice nevyžadoval,“ uvedla za krajskou záchranku Andrea Divišová.

Ačkoli první informace hovořily o tom, že hoří uvnitř bývalého klubu, nakonec se ukázalo, že oheň vnikl zvenčí budovy.

„Na místo byl povolán služební pes k vyhledávání akcelerantů hoření. Výše škody a příčina požáru je předmětem šetření," dodal mluvčí hasičů Petr Poncar.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto HZS PK

Štítky požár, hudební klub, Plzeň, hasiči, záchranka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.