neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nový TVAROHOVÝ od Lipánka

Již nějakou dobu nás žádáte o dětskou svačinku se sníženým obsahem cukru. Chápeme to. Méně cukru, méně cukrů, méně cukru, méně sladit, méně sladit čteme neustále na internetu, sociálních sítích, časopisech i jinde. Tak proč ne? Méně cukrů vnímáme i my jako krok správným směrem. Plníme tak vaše přání v podobě novinky, Lipánka TVAROHOVÉHO.

Obsahuje o 30 % méně cukrů, což jistě uspokojí každého, kdo si chce zamlsat. Lipánek TVAROHOVÝ bude určitě vyhovovat také rodičům, kteří chtějí sem tam dopřát svým ratolestem něco sladkého, ale ne natolik, aby se z nich stali malí čertíci. Bojíte se, abyste nového Lipánka poznali v obchodě od toho tradičního? Nemusíte. Lipánek TVAROHOVÝ vás zaujme nejen pastelovými barvami obalů, nápisem TVAROHOVÝ, ale také výrazným označením „Méně sladký“, protože takový nový Lipánek opravdu je.

Dezert si můžete vychutnat ve třech příchutích – tvarohový, vanilkový a kakaový. Jak to u nás bývá zvykem, nestačí nám, že je dezert pouze s nižším obsahem cukrů, stále se držíme našeho hesla „Bez“. Proto je i Lipánek TVAROHOVÝ bez stabilizátorů, konzervantů, škrobu, xanthanu nebo našlehání dusíkem. Vyzkoušejte ho a napište nám, jak vám chutná.

Nový TVAROHOVÝ od Lipánka

Tak co děcka, dáme Lipana? Mám pro vás senzační novinku od Madety, je tu Lipánek Tvarohový. Obsahuje více tvarohu a vápníku a k tomu je méně sladký, ale chutná pořád stejně skvěle. A víš proč? Protože do něj nedáváme žádný škrob, xanthan, ani želatinu. Tak to je přesně to, co chceš. Dívej se na www.lipanek.cz, kde se dozvíš více.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.