Počasí dnes22 °C, zítra22 °C
Neděle 4. června 2023  |  Svátek má Dalibor

Žena okradla svou příbuznou a v loupežích pokračovala dál

Celkem dvanáct tisíc korun odcizila jednatřicetiletá žena ze Sušicka své příbuzné, která jí poskytla střechu nad hlavou. Z odcizené karty si během pěti výběrů přišla na dvanáct tisíc korun. Své známé pak okrádala ještě dál. Ze stejného přečinu už byla odsouzena i v minulosti.

Policisté z obvodního oddělení Sušice sdělili podezření ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a přečinu krádež jednatřicetileté ženě ze Sušicka. Ta se v polovině měsíce února letošního roku v bytě své příbuzné, kde se v tu dobu s jejím souhlasem zdržovala, neoprávněně zmocnila její bezkontaktní platební karty.

 Následně z této platební karty za použití PIN kódu, který znala z dřívější doby, provedla z jednoho bankomatu v Sušici pět výběrů s celkovou částkou 12 tisíc korun.

Další krádeže se žena dopustila koncem měsíce února na návštěvě u svého dalšího známého. Tam odcizila v nestřeženém okamžiku finanční částku ve výši téměř dvou tisíc korun a mobilní telefon v hodnotě zhruba tři tisíce třiapadesátileté ženě, která tam byla také na návštěvě.

Tohoto jednání se podezřelá dopustila i přesto, že byla za takový čin v posledních třech letech odsouzena. Případem se nadále zabývají sušičtí policisté.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto ilustrační

Štítky krádež, Sušice, policie, peníze, telefon, bankomat, karta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.