Z psychiatrické nemocnice uprchl pacient se soudem nařízeným ochranným léčením

Autoři | Foto Jan Luxík, Policie ČR

Pacient se soudně nařízeným ochranným léčením uprchl z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech na jižním Plzeňsku. Kriminalisté teď po čtyřiatřicetiletém Patrikovi vyhlásili celostátní pátrání. Hledaný muž má trvalé bydliště na Příbramsku. Může se proto pohybovat i v tomto regionu.

„Jmenovaný je pacientem Psychiatrické nemocnice Dobřany, kde má soudem nařízené ústavní ochranné léčení, a v neděli se nevrátil z povolené vycházky. Muž je zdánlivého stáří 30–35 let, vysoký cca 180–185 cm, hubené postavy, má zelené oči a krátké hnědé vlasy. Na sobě by měl mít modré džíny, žlutou bundu a nosí dioptrické brýle. Na pravé straně nad horním rtem má 2 cm jizvu,“ informovala v pondělí mluvčí policie Eva Červenková.

Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu policie nebo na tísňovou linku 158.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky pacient, pacient uprchl, ochranné léčení, nemocnice, Psychiatrická nemocnice v Dobřanech, Plzeňský kraj, okres Příbram

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.