úterý 29. září 2020 Michal

Vyhledávání

Nalezené články: "svátek"

Fakultní nemocnice zavádí regulaci návštěv, na některých oddělení platí jejich zákaz

FN Plzeň v sobotu vyhlásila zákaz návštěv na Klinice infekčních nemocí a cestovní medicíny, na JIP Kliniky pneumologie a ftizeologie a na Geriatrickém oddělení. Na ostatních oddělení jsou návštěvy regulované. Každý příchozí by měl být naprosto zdráv...

Devět dnů plných zábavy a pohybu, to je Sportmanie Plzeň

Oblíbená akce Sportmanie už má za sebou své slavnostní zahájení. Při něm přijela diváky pozdravit například olympionička Kateřina Emmons s manželem a mnozí další. Svátek všech milovníků sportu potrvá až do 23. srpna.

Zvon z kostela na Roudné dostal díky sbírce nové srdce a občas ho mohou lidé slyšet

Na několik desítek let utichl zvon v kostele Všech svatých v Plzni na Roudné. Důvod? Chybělo mu srdce. To se však letos změnilo. Aktivisté z Roudné totiž na jeho opravu uspořádali sbírku. Zvon z roku 1650 už dostal nové srdce a zase bije.

TIPY NA TÝDEN: Festivalové snímky, koncerty nebo přednáška o městské zeleni

Ještě před měsícem jsme skoro ani nedoufali, že se život vrátí do starých kolejí. Ale je to tak. Spolu s tím přichází i řada akcí. Zajít si tak můžeme beze strachu do kina, na koncert nebo na přednášku.

Česko si dnes připomíná 605 let od upálení Jana Husa

Česká republika si dnes připomíná odkaz církevního reformátora Jana Husa, který byl pro své názory upálen před 605 lety na koncilu v německé Kostnici. Lidé si mohou jeho památku připomenout na bohoslužbách v Betlémské kapli v Praze, v Husově rodišti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "svátek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "svátek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.