neděle 27. září 2020 Jonáš

Vyhledávání

Nalezené články: "cvičení"

Užijte si babí léto v Olomouckém kraji

pondělí, 7. září 2020, 15:30Zprávy

Užijte si babí léto v Olomouckém kraji

Přijměte pozvání do Olomouckého kraje, který nabízí bohatou paletu plnou podzimních barev a zážitků! Babí léto je ideální období k cestování pro ty, kdo nemají děti školou povinné nebo pro ty, kteří nemají rádi sezónní přetlak turistů. A věřte, že...

Sportmanie zažije v pátek 21. srpna speciální Den s městským obvodem Plzeň 3

Den s městským obvodem Plzeň 3 se uskuteční v rámci Sportmanie Plzeň v pátek 21. srpna. Devítidenní akce plná sportu a zábavy pro rodiny s dětmi se koná v amfiteátru a parku za OC Plzeň Plaza a bude trvat až do 23. srpna.

Naplno běží o prázdninách opravy i přestavby plzeňských základních a mateřských škol

Letní prázdniny tradičně využívá město Plzeň pro opravy budov svých základních i mateřských škol, údržbou pak prochází i technika. K největším akcím patří zahájení nástavby 20. základní školy v Brojově ulici, která potrvá až do srpna 2021.

Záchrana osob ze stísněných prostor, hasiči trénovali v netradičním prostředí

Zakouřené prostory, neznámé prostředí a stísněné chodby. K tomu si přičtěte vysoké teploty a raněného, který nutně potřebuje do nemocnice. Dostat ho zpět na povrch není jednoduché. I proto hasiči na podobné situace trénují, tentokrát se vrhli přímo...

Sportmanie nabídne program pro všechny věkové kategorie

Fotbal na trampolíně? Proč ne, Sportmanie nabídne celou škálu tradičních i těch méně známých sportů. Ty si budou moci návštěvníci zdarma užívat od 15. - 23. srpna. S ohledem na hygienická opatření bude nově areál rozdělen do tří sektorů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cvičení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cvičení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.