St 12. 8. 2026Klára

Mistrovství Evropy ve fotbale

ilustrační foto.Fotbal

Kam za fotbalem? Reprezentační utkání plánují promítat Na Spilce

Fanoušci fotbalu si v nadcházejících dnech přijdou na své. Mistrovství Evropy je v plném proudu, zápasy české reprezentace si navíc mohou užít fanoušci v Hospodě Na Spilce. Tam budou pro fanoušky připravena tři plátna, na která budou utkání promítána.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Část hradební zdi se zřítila po velkém dešti, její oprava je náročná a zdlouhaváZprávy

Část hradební zdi se zřítila po velkém dešti, její oprava je náročná a zdlouhavá

Pod dohledem památkové péče, archeologa, statika a dalších odborníků probíhají práce na obnově historické hradební zdi ve Stříbře na Tachovsku. Část původního opevnění se zřítila loni v lednu po silném dešti. Sesuv zasáhl dvě ulice a ohrožoval stavby pod hradbami. Teď je místo obehnané lešením. Pokud půjde vše podle plánu, bude oprava dokončena za dva měsíce.

Země živitelka láká na inovace, zvířata i soutěž o minibagrZprávy

Země živitelka láká na inovace, zvířata i soutěž o minibagr

Národní premiéry zemědělské techniky, rekordní počet zvířat na přehlídkách, mohutný peršeronský kůň, návštěvnická soutěž s hlavní cenou minibagrem, ochutnávky se šéfkuchařem Romanem Paulusem nebo rady od rybáře Jakuba Vágnera – to a mnohem víc nabízí mezinárodní agrosalon Země živitelka. Největší zemědělská událost roku začíná 20. srpna na českobudějovickém Výstavišti.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple

Přihlašovali jste se přes Facebook? Dočasně to nejde. Váš účet nikam nezmizel — nastavte si heslo a přihlaste se stejným e-mailem, jaký máte na Facebooku.