Počasí dnes15 °C, zítra21 °C
Pátek 17. května 2024  |  Svátek má Aneta

První čtvrtfinálový zápas skončil pro Indiány remízou, odveta je na programu ve středu

V prvním čtvrtfinále play off Generali Česká Cup přivítali Indiáni na svém ledě soupeře z Litvínova. V dramatické bitvě museli domácí dotahovat náskok hostí. Utkání skončilo nerozhodně 2:2, odveta se uskuteční ve středu na ledě litvínovské Vervy.

Vstup o zápasu se víc podařil Litvínovu, kdy už v 8. minutě vstřelil branku Samson Mahbod. Na konci první třetiny dokonce vedli 0:2. Domácím se ale díky střele Pavla Musila povedlo náskok soupeře ve druhé třetina snížit. V 55.minutě pak skóre dorovnal Tomáš Mertl. Závěr utkání již rozhodnutí nepřinesl, to tak čeká na fanoušky až v rámci odvety ve středu v Litívnově.