neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Chcete mít ze syna hvězdu FC Viktoria Plzeň? Přijďte si vyzkoušet pláckový fotbal

Myslíte si, že máte doba budoucí hvězdu FC Viktoria Plzeň? Přiveďte svého potomka na Viktorku. Klub totiž pořádá pro všechny týmy i neregistrované hráče ročníků 2015, 2014 a 2013 akce pod názvem Pláckový fotbálek. Děti si mohou přijít zahrát a stát se hráčem nejúspěšnějšího českého klubu poslední dekády!

Klub přivítá všechny kluky ročníku 2015, 2014 a 2013. „Na fotbalovém hřišti postavíme několik hřišť, zhruba sedm až deset. Proti sobě pak hrají týmy tři proti třem, vždy 12 minut a poté se kluci vymění a hrají na jiném hřišti proti jiným soupeřům,“ vysvětluje šéftrenér přípravek Jaroslav Kovařík s tím, že kluci tak odehrají přibližně hodinu a půl.

Připravený je zajímavý program i mezi zápasy. „Kluci mezi sebou můžou soutěžit v rychlosti, přesnosti střelby. Budeme měřit čas na 15 metrů. Je to hra pouze pro hráče, trenér nekoučuje, pouze na kluky dohlíží,“ říká Kovařík.

Pláckové fotbálky se pořádají každých 14 dní dle dostupnosti hrací plochy. Vždy v neděli od 15 do 17 hodin, informace lze získat na facebookovém profilu přípravek či skrze šéftrenéra Jaroslava Kovaříka na e-mailu kovarik@kts.zcu.cz. S pláckovým fotbalem se bude znovu začínat hned po letních prázdninách.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Martin Skála

Štítky fotbal, děti, pláckový fotbal, FC Viktoria Plzeň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.