Počasí dnes22 °C, zítra22 °C
Neděle 4. června 2023  |  Svátek má Dalibor

Namol opilá motoristka demolovala auta, kontejner i okap, spanilou jízdu zakončila nárazem do zdi

Jako kulečníková koule se chovala se svým vozem značky Volkswagen Passat pětašedesátiletá řidička na parkovišti v Domažlicích. Pořádně opilá motoristka totiž dokázala během krátké jízdy nárazy poškodit tři zaparkované automobily a kontejner. Ve finále ještě nabourala do zdi.  

Demoliční jízdu zahájila řidička na parkovišti za budovou samoobsluhy v Paroubkově ulici, kde nejprve narazila do kontejneru na suť umístěného u levého okraje komunikace. Náraz ho odrazil vlevo na budovu a poškodil okap. „Žena pokračovala dále v jízdě ulicí Paroubkova, kde před bytovým domem postupně narazila do osobních automobilů zaparkovaných u pravého okraje komunikace. Nejdříve do levého boku osobního automobilu značky Audi A6, který byl nárazem odražený na obrubník u pravého okraje komunikace. Následně narazila do levé zadní části osobního automobilu značky Seat Toledo, který byl nárazem odmrštěn na zaparkovaný automobil značky BMW, který stál před ním,“ informovala mluvčí policie Dagmar Burešová.

Opilý muž ujížděl policii, nakonec s Audi vletěl do prodejny pěstitelských potřeb a způsobil obrovské škody

Až tři roky za mřížemi může strávit čtyřiatřicetiletý muž z Domažlicka, který po hádce se svou matkou uvedl, že se chce zabít. Pod vlivem alkoholu usedl za volant a odjel. Policisté se na naléhání zděšené matky vydali auto hledat. Místo zastavení...

Odtud pokračovala žena dále v jízdě jednosměrnou ulicí na křižovatku, kde odbočila vlevo a narazila do zdi. Teprve tam její jízda definitivně skončila. „Řidička se dobrovolně podrobila dechové zkoušce. Ta byla s výsledkem pozitivním 2,19 promile alkoholu v krvi. Poté ji převezli záchranáři k ošetření do nemocnice, kde se podrobila i lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Škoda na vozidle Volkswagen byla vyčíslena na 30 tisíc korun, na vozidle Audi A6 na 40 tisíc korun, na vozidle Seat vznikla škoda 25 tisíc korun a na vozidle BMW 2 tisíce korun,“ dodala policejní mluvčí.

Hodnocení článku je 64 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky opilá řidička, alkohol, demolice, nabouraný automobil, alkohol za volantem, nehoda, Domažlice, kontejner, automobil, Jiří Paroubek, Volkswagen Passat, BMW, Audi A6, Dagmar Burešová, Volkswagen, SEAT

Komentáře

Článek má zakázané vkládání komentářů.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.