čtvrtek 27. ledna 2022 Ingrid

Auto se divoce kývalo ze strany na stranu, uvnitř se poprala jeho posádka kvůli chodcům na přechodu

Naprosto kuriózní zásah zažila hlídka městské policie v Plzni na vyhlášené Americké třídě. Uvnitř jednoho zaparkovaného automobilu se tam totiž zběsile poprala jeho posádka. Konflikt se následně přesunul i ven na chodník. A neméně kuriózní byl i důvod tohoto incidentu.

Pozornosti hlídky městské policie neunikl v sobotu v podvečer osobní automobil zaparkovaný na chodníku na Americké třídě. O tom, že se uvnitř děje něco podivného, svědčilo to, že se vozidlo divoce kývalo ze strany na stranu.  

„Když hlídka k vozidlu přistoupila, celá posádka vůz opustila a začala se venku vzájemně osočovat. Řidič nařkl spolujezdce, že jej napadl. Osmatřicetiletý muž jako vysvětlení uvedl, že řidič před chvíli během jízdy ohrozil několik osob přecházejících po přechodu v Prokopově ulici. Obvinil dvaatřicetiletého muže z jízdy pod vlivem omamných a psychotropních látek,“ popsala neobvyklý zásah mluvčí městské policie Jana Pužmanová.

Přítomnost drog v těle řidiče pak skutečně potvrdil provedený test, který byl pozitivní na metamfetamin. Celou záležitost si k dalšímu vyšetřování převzali policisté ČR. Přistižený řidič je podezřelý, že řídil vozidlo pod vlivem omamných a psychotropních látek.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Městská policie Plzeň

Štítky městská policie, drogy, incident, zdrogovaný řidič, Americká třída, zásah, rvačka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.