čtvrtek 27. ledna 2022 Ingrid

Mladík pod vlivem prášků a alkoholu vyhrožoval skokem z okna

Na městské strážníky se v Plzni na Slovanech obrátil zoufalý otec s tím, že jeho syn má problémy. Mladík seděl v okně a vykřikoval, že vyskočí. Díky pohotové reakci policistů se podařilo zabránit tragédii. Mladý muž poté přiznal, že si vzal prášky proti úzkosti a zapil je alkoholem.

Můj syn má problémy,“ oznámil otec mladíka a žádal hlídku o doprovod do bytu. „Při vstupu do domu byl slyšet křik a mladý muž, jenž byl označen za oznamovatelovo syna začal před hlídkou utíkat. Strážníci následovali otce do bytu, kde již jeho syn seděl v otevřeném okně a křičel, že vyskočí,“ popisuje mluvčí strážníků Veronika Kuchynková.

Naštěstí na sebe upoutal otec synovu pozornost a strážníkům se podařilo k mladému muži dostat a rychle ho vtáhnout zpátky do bytu. „Následně mladý muž vypověděl, že požil léky proti úzkosti, které zapil větším množstvím alkoholu. Vzhledem k tomu, že muž jevil silné známky intoxikace, byla na místo přivolána záchranka, která si muže převzala k dalšímu ošetření a převozu do nemocničního zařízení,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto MP Plzeň

Štítky krimi, policie, alkohol, sebevražda, městská policie, Plzeň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.