pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Muž, který najel do domova pro seniory skončil na psychiatrii

, aktualizováno 1. června 2020, 14:00

Dvaatřicetiletý řidič, který projel vchodovými dveřmi na chodbu domova pro seniorů v Tachově, teď čelí trestnímu stíhání. Při incidentu byla lehce zraněná třiadevadesátiletá klientka domova. Z místa se muž pokoušel utéct, hlídka ho ale brzy dopadla. Spekuluje se, že nešlo o nehodu a že měl mladík spory se svou babičkou.

Z nepochopitelných důvodů se dvaatřicetiletý muž se svým vozem Škoda Fabia proboural až do haly domova s pečovatelskou službu. Okamžitě se vyrojily spekulace, že měl muž spory se svou babičkou, která je klientkou domova.

,,Motiv jeho jednání nelze v tuto chvíli zcela jasne určit - s největší pravděpodobnosti to bude předmětem odborného zkoumání. Ve věci jsme zahájili ukony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrozeni. Zadržený muž je nyní hospitalizovany v plzeňské nemocnici, je v peci zdravotníků a pod policejním dohledem, " uvedla policejní mluvčí. Dagmar Jiroušková. 

,,Z místa nehody transportovala posádka třiadevadesátiletou ženu s lehkým zraněním do Stodské nemocnice," uvedla Andrea Divišová ze Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje.

Podle Jirouškové se muž po nehodě pohyboval po zařízení, ze kterého následně utekl do zahrad přilehlých rodinných domů. Před policií dlouho neutíkal. Dechová zkouška i test na drogy byly negativní. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto HZS PK

Štítky nehoda, Tachovsko, Ejpovice, záchranka, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.