pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Při montáži skříňky našel podezřelé pytlíčky, domníval se, že jsou to drogy

Dva sáčky s krystalickou látkou nalezl oznamovatel ve skříňce, kterou zakoupil v jednom z plzeňských obchodů. Na podezřelé pytlíčky narazil při její montáži. Zdáli se mu podezřelé a tak zavolal na policii s tím, že to mohou být drogy.

Policisté jsou občas voláni i ke kuriózním případům. Loni například zloděj ukradl skleněnou ampuli se svěcenou vodu. Strážníci řešili i případ feťáka, co měl nejspíš pořádný absťák, když si do žíly vpravil drogy, které našel u popelnice. Při příjezdu hlídky dokonce prohlásil ,,Jsem moc rád, že mne kontrolujete, aspoň vám mohu dát zbytek toho, co jsem si píchnul." Byl to pervitin.  Nyní jeli policisté prověřit nález podezřelé krystalické látky, kterou nálezce zakoupil spolu se skříňkou v jednom z obchodů. 

,,Při její montáži uvnitř nalezl dva pytlíčky, které se zdály oznamovateli podezřelé, a proto nález raději oznámil na Policii ČR. Přivolaní policisté na místě zjistili, že se nejednalo o nález návykových látek, nýbrž o pohlcovače vlhkosti. “ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Štítky drogy, krimi, policie, Plzeň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.