středa 3. června 2020 Tamara

Já jsem Smrt! Vykřikoval polonahý muž na strážníky. Pak napadl policistku

Když hlídka městské policie přijížděla do ulice Elišky Krásnohorské, ještě netušila, že se setká se Smrtí. Tak se totiž polonahý muž sám nazval. Hlídce na místě nadával, poté napadl strážnici.

“Já jsem Smrt, já nepotřebuju žádný doklady“, vykřikoval notně opilý muž na policisty. Rozhovor s ním pokračoval ve stejném duchu, hlídka se proto rozhodla obrátit na zdravotníky.

,,Když muž uslyšel, že hlídka volá na tísňovou linku 155, zvedl se, protestoval a šel směrem ke  strážníkům. Jeho vulgarita se stupňovala, až vyvrcholila ve fyzické napadení jednoho ze strážníků – ženy, do které s velkou intenzitou strčil," popisuje incident  Andrea Vlčková z Měské policie Plzeň

Mužovo chování se nezměnilo a pokusil se napadnout i druhého policistu, kterému se pomocí donucovacích prostředků podařilo dostat muže na zem a nasadit mu pouta. Přivolananí záchranáři na místě rozhodl o převozu do FN Lochotín na psychiatrické oddělení. 

,,Po vyšetření muže asistovali strážníci rovněž při převozu agresivní osoby na Protialkoholní záchytnou stanici. Po odeznění akutní intoxikace a po zjištění jeho totožnosti bude jeho protiprávní jednání oznámeno na ÚMO Plzeň 1, Komise k projednávání přestupků," dodala Vlčková

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky napadení, alkohol, smrt, Plzeň, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.