Počasí dnes18 °C, zítra19 °C
Pátek 14. června 2024  |  Svátek má Roland
Bez reklam

Celostátně hledaný muž zaskočil i zkušené policisty, přišel za nimi zfetovaný a po kapsách měl drogy

Jednání staršího muže překvapilo snad všechny na obvodním oddělení policie v centru Plzně. Dotyčný se poznal na fotografii v databázi celostátně hledaných osob a přišel se sám přihlásit. Už to bylo zarážející, ale pořád to nebylo nic proti pozdějšímu odhalení, že je pod vlivem drog a v kapse má tři pytlíky bílého prášku.

„Podle dosud zjištěných skutečností se dostavil na obvodní oddělení Plzeň-střed starší muž s tím, že se poznal na fotografii na internetových stránkách policie v databázi hledaných osob a přišel se tedy sám přihlásit. Po muži bylo vedeno celostátní pátrání z důvodu podezření ze spáchání trestné činnosti majetkového charakteru spáchané mimo Plzeňský kraj,“ popisuje policejní mluvčí Michaela Raindlová.

Policisté hledaného muže na místě zadrželi a provedli u něj osobní prohlídku. Čekalo je ale překvapení v podobě tří igelitových sáčků s bílou krystalickou látku, které měl muž v kapse. „Hledaný byl navíc pod vlivem drog, kdy měl pozitivní test na amfetamin/metanfetamin. Policisté sáčky zajistili a poslali na odbornou expertízu. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu a případem se nadále zabývají,“ uzavřela mluvčí.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky krimi, celostátně hledaný muž, muž pod vlivem drog, zfetovaný muž, kuriózní případ

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Linda Honzovská

Typická česká policie a jejich tupé myšlení. A asi vám uniklo že ten muž se šel sám udat. Ale místo toho aby jste tohleto ocenili tak ještě poukážete na to co měl u sebe a že byl pod vlivem chce se mi zvracet s policie .asi vás někdo hodně šikanoval ve škole když děláte tady tu práci policisty a léčite si své mindráky v dospělosti .

Sobota, 27. ledna 2024, 16:00Odpovědět

Celostátně hledaný muž zaskočil i zkušené policisty, přišel za nimi zfetovaný a po kapsách měl drogy  |  Krimi  |  Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.