Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

Kriminalisté rozbili gang kuplířů, provozováním nočního klubu u hranic si jeho majitelé vydělali miliony korun

Zátah proti skupině kuplířů provozujících noční klub v blízkosti česko-německé hranice podnikli kriminalisté z Tachovska. Na základě zajištěných důkazů a zjištěných skutečností nakonec policejní komisař obvinil ze spáchání kuplířství celkem tři osoby. Na prostituci vydělali několik milionů korun.

„Muži ve věku 45, 47 a 48 let zajišťovali nejméně od 1. února 2022 do 12. ledna 2023 provoz podniku, ve kterém docházelo k prostituci. V jedné příhraniční obci ubytovávali v penzionu společnice, které poskytovaly sexuální služby. Ty obviněným předávaly část peněz, které za ně utržily a určité částky jim také připadly z nápojů, které zákazníci s dívkami vypili,“ informovala o případu mluvčí policie Iva Vršecká.

Aby zakryli nelegální činnost, založili dva z mužů společnost, na kterou noční podnik převedli. „Za tuto společnost pak jednala jiná osoba, konkrétně sedmatřicetiletý muž, který vystupoval jako provozovatel nočního klubu. Obvinění tak chtěli zakrýt své spojení s provozováním svého podniku. Svou nelegální činností si přišli celkem na několik milionů korun. Spolu s uvedenými muži obvinil policejní komisař i právnickou osobu, jejíž činnost souvisela s popsaným protiprávním jednáním,“ dodala policejní mluvčí s tím, že všichni obvinění jsou stíháni na svobodě.

Hodnocení článku je 58 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky noční klub, provozování prostituce, kuplířství, obvinění z kuplířství

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Kriminalisté rozbili gang kuplířů, provozováním nočního klubu u hranic si jeho majitelé vydělali miliony korun  |  Krimi  |  Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.