neděle 4. prosince 2022 Barbora

Zákaz návštěv ruší od pondělí 4. dubna nemocnice akutní péče zřizované Plzeňským krajem

S ohledem na zlepšující se epidemiologickou situaci ruší od pondělí 4. dubna i krajské nemocnice akutní péče v Plzeňském kraji zákazy návštěv hospitalizovaných pacientů. Návštěvy budou možné při splnění podmínek, jako je zejména nošení respirátoru nebo absence příznaků respiračního onemocnění.

Podmínky návštěv se v jednotlivých nemocnicích liší dle epidemiologické situace v daném regionu. „Lepší je situace na Domažlicku a jižním Plzeňsku. Horší na Klatovsku a Rokycansku. Proto v Rokycanské a Klatovské nemocnici bude prozatím platit i opatření, že na návštěvu mohou za pacientem nejvýše dvě dospělé osoby denně a návštěva nesmí být delší než 30 minut,“ říká mluvčí nemocnic Jiří Kokoška.

Podrobnosti k návštěvám v jednotlivých nemocnicích jsou na webech konkrétních nemocnic. V nemocnicích následné péče v Plané (Svatá Anna) a v Horažďovicích jsou návštěvy povoleny od poloviny března.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto ZHKHK

Štítky Nemocnice Plzeňského kraje, Klatovská nemocnice, krajské nemocnice, zákaz návštěv, nemocnice akutní péče, konec zákazu návštěv

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.