čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

Albert v Horažďovicích zpřísňuje preventivní hygienická opatření, zaměstnanci prodejny nasadili roušky

Preventivní hygienická opatření zpřísňuje od úterý ve své prodejně v Horažďovicích na Klatovsku společnost Albert. Reaguje tak na nařízení příslušné krajské hygienické stanice v souvislosti s aktuální koronavirovou situací, kdy se v Nemocnici Horažďovice nakazilo 29 lidí covid-19.

„Cílem je ochrana zdraví zaměstnanců a zákazníků. Využíváme zkušeností ze dříve zasažených oblastí. Pro zákazníky zachovává prodejna plný provoz a otevírací hodiny se nemění, důraz je kladen na maximální bezpečnost. Proto budou zaměstnanci prodejny nosit opět roušky a zintenzivňuje se také frekvence dezinfekcí povrchů a držadel košíků. V prodejně rovněž proběhne plošná dezinfekce,“ informoval Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert

„Zavedená opatření vycházejí z našich zkušeností v Uničově, Litovli a Karviné. V těchto obcích také provozujeme prodejny a máme tedy relevantní zkušenosti, jak správně nastavit krizový chod prodejny a chránit zdraví zákazníků a samozřejmě také našich zaměstnanců,“ vysvětluje šéf krizového týmu a ředitel kvality v Albertu Pavel Mikoška.

Stejně jako po celou dobu koronakrize, i teď jsou u vchodu prodejny připraveny ochranné pomůcky, rukavice nebo sáčky, a také dezinfekce na ruce, která je umístěna u vchodu. Stejně tak jsou jednorázové rukavice, případně pytlíky, umístěny v úseku pekárny společně s upozorněním pro zákazníky, jak se správně chovat, to znamená zejména neshlukovat se a před výběrem zboží vyměnit rukavice za nové. „Opatření jsou nastavena tak, abych chránila zákazníky i zaměstnance,“ doplnil Mikoška.  

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Albert

Štítky COVID-19, koronavirus, Nemocnice Horažďovice, Albert, hygienická opatření

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.