čtvrtek 29. října 2020 Silvie

SOUTĚŽ: Beko Fresh festival je letos plný novinek!

Beko Fresh festival je letos plný novinek! Přinese zbrusu nové gastronomické zážitky, pestřejší program i kvalitnější zázemí. K dispozici buse nová pivní zóna s živou hudbou a prezentací minipivovarů, nová vinařská zóna s řízenými degustacemi i nová plážová barová zóna. Světové trendy přípravy pokrmů odprezentují nové restaurace, bistra, foodtrucky i streetfoody.

Kromě tváře festivalu Zdeňka Pohlreicha se na podiích objeví také Roman Vaněk, Roman Paulus a také autor Gastromapy Lukáš Hejlík. Rodiče jistě ocení novou dětskou zónu s vyžitím pro kojence i předškoláky. Festival bude letos ve větší míře myslet také na ekologii. Beko Fresh festival se koná jako obvykle v areálu za Plazou, a to 18.-.19.5. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích GoOut.

Více informací na www.freshfestival.cz

Soutěž s Beko Fresh festivalem

Díky soutěži s Plzeňskou Drbnou můžou tři čtenáři vyhrát zajímavé vouchery. Stačí jen do středy 17. května správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 

Ceny

1x voucher degustaci festivalového menu připravené při show Zdeňka Pohlreicha
výherce: Šárka Kislingerová


1x voucher degustaci festivalového menu připravené při show Romana Pauluse
výherce: Petra Poljakova


1x voucher na workshop – vaření se Zdeňkem Pohlreichem
výherce: David Schnepp

Tisková zpráva

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.