Počasí dnes0 °C, zítra0 °C
Neděle 5. února 2023  |  Svátek má Dobromila

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Plzeňský Prazdroj zve na tradiční zabijačku na nádvoří pivovaru nebo na první pivovarský brunch

PR článek

Masopust je tradiční dobou hodování a veselí. Nechte se inspirovat zvyky našich předků a naplno si vychutnejte zabijačku v Plzeňském Prazdroji! Pivovar dále přichází s novým kulinářským zážitkem a úplně poprvé se uskuteční v reprezentačních prostorách pivovaru pravý pivovarský brunch.

Jitrnice, jelítka, tlačenky, ovar, prdelačka. Na nádvoří legendárního pivovaru u Hospody Na Spilce budou 28. ledna od 10 do 15 hodin k mání zabijačkové speciality a čepované pivo Pilsner Urquell přímo od zdroje. O náležitou atmosféru se postará živá muzika. Z bohatého sortimentu nabízených pochutin si určitě vybere každý. Vstup je zdarma.

Letos jednatřicetiletá Hospoda Na Spilce je jednou z největších hospod v České republice. Podnik, který je oblíbeným cílem nejen návštěvníků plzeňského pivovaru, na jehož nádvoří sídlí, v roce 2022 prošel výraznou obměnou. A to jak z hlediska interiéru, technologií, tak i personálu a menu. Zdejší kuchyně je unikátní spojením „pivo a jídlo“. Aktuální informace k akci najdete na stránkách www.naspilce.cz a na facebookovém profilu ZDE

Do Plzeňského Prazdroje na pivovarský brunch

První Pivovarský brunch v reprezentačních prostorách pivovaru Plzeňský Prazdroj se uskuteční 22. ledna. Účastníci této akce si mohou dosyta užít neděli a načerpat potřebnou energii do nového týdne. Pozdní snídaně zvolna přechází v oběd, stoly se prohýbají pod sladkými, slanými, teplými i studenými delikatesami, hovor v inspirativním prostředí příjemně plyne.

Už samotný název předznamenává, že brunch v Secesi bude plný tradičních chutí a těch nejlepších pivovarských dobrot. Od 11 do 15 hodin bude k dispozici hojné množství vytříbených chuťovek, ale třeba i gulášek, kachnička nebo poctivé koláče. A k tomu vše od žemlových knedlíků, zelných placiček až po čočkový salát na kyselo. Pozor, cena 750 Kč/osoba zahrnuje konzumaci nápojů: kávy, piva Pilsner Urquell, Kingswoodu, Frisca, Birellu a speciálů z experimentálního pivovaru PROUD! Na přivítanou je připraven welcome drink a pro každého drobný dárek.

Rezervace si můžete objednat na webových stránkách www.naspilce.cz nebo telefonicky na telefonním čísle: +420 724 617 355

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Plzeňský Prazdroj, Hospoda Na Spilce, pivovarský brunch, zabijačka, pivovar Plzeňský Prazdroj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.