pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Hlavní tah z Plzně na Budějovice ochromila srážka dvou osobáků, čtyři lidé se zranili

, aktualizováno 2. června 2020, 16:00

Střet dvou osobních automobilů ochromil dnes odpoledne provoz na silnici I/20 poblíž obce Seč na jižním Plzeňsku. Doprava v místě nehody bude na hlavním silničním tahu Plzeň- České Budějovice ještě minimálně dvě hodiny řízena kyvadlově.

Nehoda se stala nad odbočkou na Blovice v místě, kde je stoupací pruh ve směru na Budějovice. Viníkem je pravděpodobně čtyřiačtyřicetiletý řidič vozu Honda Accord. „Vyjížděl z lesní cesty směrem na Plzeň. Podle všeho nedal přednost projíždějícímu vozidlu značky Fiat Punto, které řídil pětadvacetiletý motorista a jel ve směru od Plzně,“ popsala nehodu mluvčí policie Ivana Jelínková.   

Po srážce skončili čtyři účastníci nehody v péči záchranářů, informoval mluvčí hasičů Petr Poncar. Alkohol u obou řidičů vyloučili policisté na místě provedenou dechovou zkouškou.

"Záchranáři z místa nehody trnasportovali dvě ženy a dva muže s lehkými zraněními na urgentní příjem do FN Plzeň. Nikdo není přímo ohrožen na životě a všechny osoby transportujeme při vědomí," informovala Andrea Divišová z krajské záchranné služby. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto HZSPK

Štítky nehoda, nehoda se zraněním, srážka, záchranáři, střet dvou vozů, Plzeňský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.