pondělí 29. listopadu 2021 Zina

Plzeňská služba BELO s ryze českou aplikací zajistí klientům odvoz levně, rychle a bezpečně

PR článek

Myšlenka na vznik ryze české mobilní aplikace BELO pro odvoz osob mě napadla v tamní kavárně nad šálkem dobré kávy v centru Plzně, říká plzeňský rodák a podnikatel Jan Eisenreich. Aplikaci teď využívají ke svým cestám nejen klienti z Plzně, Belo totiž jezdí také v Liberci, Pardubicích a v Českých Budějovicích.

„Sedím u výborné kávičky, z výlohy koukám na denní ruch kolem sebe a čtu novinky ze světa. Datoval se květen roku 2020. Zjišťuji, že za pár měsíců, v létě 2020, přichází vláda s novinkou, že zjednoduší legislativní nároky na řidiče, kteří využívají taxi appku v telefonu. Mobilita mě vždy moc bavila a lákala. Nad svojí taxislužbou jsem přemýšlel už v roce 2016. Nejen v hlavě a na papíře, ale jezdil jsem po republice a zjišťoval si informace. A právě u té výborné kávy vznikl začátek Bela,“ vzpomíná na začátky Jan Eisenreich.

S promo kódem DRBNA získáte u služby BELO 20 % slevu

Nápad nadchl i jeho další kamarády, kolegy a jejich společným posláním se stalo vytvořit ryze českou appku pro rozvoz lidiček, na kterou budou všichni pyšní, klienti budou spokojeni s komplexní službou i přátelskými řidiči. „Také chci, aby všichni věděli, že za tím stojí parta plzeňských nadšenců. Nevidím důvod, proč využívat zahraniční konkurenci! Jsem velký patriot a přeji si využívat české služby, produkty, samozřejmě za předpokladu, že jsou konkurenceschopné těm zahraničním. A to je náš úkol. Být na špičce toho pomyslného ledovce. Rád podpořím českou firmu, která v Česku odvede vše nutné, dále zde investuje své zisky a roste. To mě baví.“

Na začátku loňských prázdnin se do práce pustili programátoři. Celkem na appce pro zákazníky pro android a ios pracovalo téměř nonstop šest expertů, kteří měli společný cíl. „Takovou atmosféru a burácející zápal jsem dlouho nezažil. Ta pomyslná cílová páska měla být 1.října 2020, kdy jsme měli appku hodit do světa. Nakonec jsme úspěšně spustili appku 1.listopadu 2020. S tím přišla spousta krásné propagace. Desítky billboardů, reklamy na tramvajích, zastávkách, online reklama...,“ říká plzeňský podnikatel.

Bohužel v té době právě vrcholila pandemie koronaviru a spustily se ty nejdrastičtější restrikce. „No a rázem nikdo neměl potřebu někam jezdit. Byl den, kdy jsme měli jednu jízdu za 60 Kč. Samozřejmě musíte platit řidiče a další nezbytné výdaje. Byly to těžké časy! Každopádně nyní jsme odolnější, silnější a nabití energií. Každý den rosteme. Nepolevujeme ze svého úsilí a makáme. Nyní spouštíme najednou pět krajských měst. A zanedlouho budou i další města. Přejeme si, aby se Belo stalo plnohodnotným partnerem všech našich cílových skupin, které denně využívají mobilní aplikace k zjednodušení života. Aby si lidi appku BELO spojili se spolehlivým odvozem domů nebo za zábavou či snad prací a byla to pro ně něco jako samozřejmost. To je náš cíl a budeme pro to dělat vše!“

A jak si Belo aktuálně stojí v Plzni? „Momentálně děláme nižší tisíce odbavených cest za měsíc. Nyní spouštíme ta další města, vytváříme flotily, nabíráme kolegy, zlepšujeme aplikaci. A neuplyne dlouhá doba a půjdeme do dalších krásných českých měst. Brno, Ostrava, Praha. Moc se na to těšíme. A čím se u nás svezete? Čím jiným než Škoda Auto. Momentálně máme krásné Octavie třetí generace po faceliftu. Je to krásné svezení. Zkuste to taky, zrovna si objednávám Belo a už musím jít pracovat,“ dodává s úsměvem Jan Eisenreich.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky BELO, aplikace, odvoz osob, služba, přeprava, řidiči

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.