Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Sobota 25. května 2024  |  Svátek má Viola
Bez reklam

VIDEO: Opilý muž vyhrožoval se zaťatými pěstmi strážníkům, kteří zrovna řešili bezdomovce u nádraží

Pořádný rozruch a následné policejní manévry se opět odehrály na Palubě Hamburk u hlavního vlakového nádraží v Plzni. Strážníci tam zrovna řešili skupinku bezdomovců, když se k nim náhle přiblížil opilý muž. Začal jim nadávat a vyhrožovat. Nakonec si vysloužil policejní doprovod a odvoz na záchytku. Ani tam se však neuklidnil.

„Při řešení události na Palubě Hamburk se skupinkou osob bez domova se k hlídce nachomýtl muž, zjevně pod vlivem alkoholu, který měl potřebu se do situace vměšovat. Svým chováním narušoval doposud klidný proces úkonů,“ popisuje městská policie na svých webových stránkách.

„Já tě sundam,“ vyhrožoval ochmelka strážníkům a připojil i sérii nadávek. Muže v uniformách to ovšem nevyvedlo z míry. „Narušujete veřejný pořádek, jste vůči hlídce a ostatním osobám agresivní. Pro vaše bezpečí a bezpečí ostatních nás doprovodíte do služebního vozidla,“ říkal mu s klidným hlasem jeden ze zasahujících policistů, zatímco potížista svíral v každé ruce jeden mobil. 

„Muž pokřikoval, byl vulgární a snažil se svým postojem s rukama zaťatými v pěst strážníky zastrašit. Sedmadvacetiletý muž, který při dechové zkoušce nadýchal 2,8 promile, si touto kombinací vysloužil pobyt k vystřízlivění v protialkoholní záchytné stanici,“ pokračuje policejní mluvčí.

Ani tam se ovšem neuklidnil a v šatně se začal opět vzpouzet. Nespolupracoval a máchal kolem sebe rukama. „Ke slovu proto přišly hmaty a chvaty s jejichž využitím byl odveden následně na pokoj a jeho osud zůstal na zdravotnickém personálu,“ uzavřela policie.

Čtete také:

Ohodnoť článek

Foto Městská policie Plzeň

Štítky Paluba Hamburk, opilý muž, agresivní muž, napadal policisty, záchytná stanice, záchytka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

VIDEO: Opilý muž vyhrožoval se zaťatými pěstmi strážníkům, kteří zrovna řešili bezdomovce u nádraží  |  Zprávy  |  Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.