neděle 20. června 2021 Květa

Vyhledávání

Nalezené články: "pobodání"

Hádka mezi dvěma muži skončila vážným pobodáním, pro raněného cizince letěl vrtulník

Stačilo málo a hádka mezi dvěma cizinci na ubytovně Domažlicích mohla skončit tragicky. Po slovní rozepři napadl mladého muže jeho sok a nožem mu způsobil vážná bodná zranění. Do nemocnice mladíka dopravil vrtulník Letecké záchranné služby.

Partnerské neshody vygradovaly v pokus o vraždu, muž napadl nožem svou partnerku

Napřed hádka, poté napadení nožem. Tak dopadly neshody páru v Plzni na Slovanech. Vážná zranění dvaapadesátileté ženy si vyžádala okamžitou operaci. Policie útočníka na místě zadržela, nebyl pod vlivem alkoholu ani drog.

Hádka v Plzni na skončila pobodáním muže. Případ šetří kriminálka

Včera před osmou hodinou večer přijali záchranáři oznámení o napadení muže na Rokycanské ulici. Jedna z verzí je, že šlo o hádku partnerů, která vyústila v napadení.

Policie obvinila z vraždy v Klatovech šestačtyřicetiletého muže

Policejní komisař dnes obvinil ze středeční vraždy v Klatovech šestačtyřicetiletého muže. Novinářům to dnes řekla policejní mluvčí Martina Korandová. Kriminalisté chtějí obviněného poslat do vazby. Soud by o ní měl rozhodovat zřejmě v pátek. Policie...

Hádka dvou mužů na Rokycansku skončila pobodáním

Vážným zraněním skončila dnes ráno hádka dvou mužů na Rokycansku, kteří spolu trávili silvestra. Muže, ročník 1980, s bodným zraněním převezla záchranná služba do nemocnice, informovala krajská policejní mluvčí Ivana Jelínková.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pobodání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pobodání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.