Pá 14. 8. 2026Alan

Strana svobodných občanů

Jan DočekalPolitika

Prioritou lídra kandidátky Trikolora Svobodní Soukromníci je zamezit Green Dealu v podobě prosazované EU

Lídrem kandidátky Trikolora Svobodní Soukromníci v Plzeňském kraji je sedmapadesátiletý manažer v autoprůmyslu Jan Dočekal. Sám o sobě říká, že před osmi lety vstoupil ke Svobodným, protože mu byly jejich názory sympatické. Není mu jedno, co se děje okolo něj, ale zároveň nechce jen nadávat v hospodě.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Začaly velkolepé Chodské slavnosti, město si po letech nechá změřit návštěvnostZprávy

Začaly velkolepé Chodské slavnosti, město si po letech nechá změřit návštěvnost

Tři pódia, 782 účinkujících, téměř 50 pořadů v hlavním programu a další doprovodné akce. To všechno nabízí v pořadí již 72. ročník Chodských slavností – Vavřinecké pouti v Domažlicích. Jeden z největších a nejstarších národopisných festivalů navštěvují desetitisíce lidí z celého Česka i ze zahraničí. Přesný počet návštěvníků chce letos město zjistit prostřednictvím dat mobilních operátorů.

Výstava Zvířata promění pohled na přírodu i svět kolem násZprávy

Výstava Zvířata promění pohled na přírodu i svět kolem nás

Jak dnes vnímáme přírodu a zvířata v době mobilních telefonů a digitálních obrazů? Nová výstava Zvířata / Transformace vnímání na hradě a zámku Klenová představuje díla sedmi českých i zahraničních autorů, kteří návštěvníky zvou k zamyšlení nad tím, jak se mění náš vztah k okolnímu světu. Výstava potrvá do 31. října.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook