pátrání po dítěti
ZprávyNa přehradě Hracholusky pátrají záchranáři po mladíkovi. Zmizel pod hladinou
Všechny složky IZS včetně vrtulníku letecké záchranné služby a vodních záchranářů zasahují v sobotu podvečer na přehradě Hracholusky na Plzeňsku. Při koupání měl zmizet pod hladinou sedmnáctiletý Ukrajinec. Tělo mrtvého cizince se zatím nepodařilo záchranářům najít. Pátrání po něm skončilo před půlnocí. Případ dále sledujeme.
ZprávyObrovská pátrací akce po čtyřletém chlapci. Do vzduchu vzlétl i vrtulník
Chvíle plné hrůzy si prožila maminka čtyřletého chlapce. Dítě se jí ztratilo poblíž vlakového nádraží v Blovicích na jižním Plzeňsku. Okamžitě zalarmovala policii a rozjela se rozsáhlá pátrací akce. Do terénu vyrazil psovod, speciální pořádková jednotka i hasiči. Situaci z výšky sledoval policejní vrtulník a drony.
ZprávyPětiletý postižený chlapec utekl mamince, nasedl do trolejbusu a vydal se na výlet
Hodně vypjaté okamžiky si v Plzni prožila matka pětiletého chlapce s mentálním postižením. Dítě totiž uteklo z domu a zmizelo neznámo kam. Do pátrací akce se ihned zapojili policisté včetně speciální pořádkové jednotky. Nakonec se ukázalo, že dítě nasedlo do trolejbusu, kde si ho všiml pohotový řidič. O chvilku později pomáhali policisté s dalším pátráním. Tentokrát šlo o dvě seniorky, které se ztratily na procházce. Jedna z nich navíc trpí Alzheimerem.









