středa 28. září 2022 Václav

Řidička BMW zaujala strážníky divokou noční jízdou městem. Byla opilá, zfetovaná a bez papírů

Hlídku městské policie zaujala žena za volantem BMW, která si počínala poněkud netradičně. Nejprve prudce vycouvávala z parkoviště a poté se velmi nejistě vydala do ulic noční Plzní. Když strážníci ženu zastavili, nestačili se divit.

Totálně opilá řidička vletěla do protisměru a havarovala. V autě vezla 1,5 ročního syna

Namol opilá řidička nezvládla řízení svého automobilu a po nezvládnutém průjezdu zatáčkou havarovala. Šokující na této nehodě je skutečnost, že vedle jednoho muže ve vozidle cestoval i 1,5 roční syn motoristky. Žena tak může kandidovat na...

Nevyzpytatelná žena zaujala hlídku městské policie v ulicích Malý Bolevec a Pode Dvory. Z parkovacího místa pro šikmé stání vystřelila řidička ve voze BMW. Policisté se proto rozhodli dotyčnou zkontrolovat. Záhy zjistili, že za volantem sedí jednatřicetiletá žena z Karlovarska.

„Z jejího chování a pohybů pojali strážníci ihned podezření, že je pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek,“ popsala mluvčí strážníků Jana Pužmanová. Během kontroly žena přiznala, že do auta usedla bez řidičáku. „Přítomnost hladiny alkoholu u ženy potvrdila dechová zkouška, při které nadýchala bezmála jedno promile. Žena se rovněž podrobila testu na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle. Test vyšel pozitivní na amfetamin a metamfetamin. K dalšímu šetření si celou záležitost převzala Policie ČR,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Ivo Spisar

Štítky opilá řidička, alkohol za volantem, řízení pod vlivem drog, městská policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.